| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere ati avea daca ar porni un al treilea razboi mondial?

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca as avea loc ael razboi specia umana se va autodistruge singura pentru ca nu exista invigator cand vb de bombe nucleare

| Drimmero a răspuns:

Bate-n lemn,, otakule, murim cu totii de data asta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Am vrut parerea voastra despre asta, nu mi-am dorit sa vina razboiul, vorbeam doar ipotetic.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Bate-n stejar!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu vrei sa bat in nuc?

| T0T a răspuns:

O părere proastă desigur. Părerea că rasa umană e mult mai tâmpită decât credeam.

| untu a răspuns:

Nu mai cobi! Sa ne fereasca bunul Dumnezeu de un asemenea razboi si sa bat in lemn sa nu se intample una ca asta!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Chiar asa de tare iti e frica de razboi?

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Desigur! Deoarece razboiul este mai rau deact IADUL!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Iar vii cu chestii de genu', cu Dumnezeu si Iadul? Mai lasa-ma cu chestiile imaginare, ca nu suntem la categoria religie.

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Chestiile pe care le ziceti nu sunt imaginare! Toata lumea stie ca nu suntem singuri din intregul univers! Eu stiu ca ingerii exista cu adevarat!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Nu suntem singuri in intregul univers evident, sunt si alte fiinte mult mai superioare si avansate si inteligente decat noi, acele fiinte se numesc extraterestrii. Poate ai auzit de ei!

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing Extraterestrii? O fi fiinte inteligente, superioare si avansate decat noi, dar nu am incredere in ei fiindca pot face rau daca sunt provocati! Pot fi demonii zburatori cum ii zice in Biblie!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Tu nu crezi in extraterestii, desi sunt dovezi ale existentei lor, dar crezi in demoni zburatori? laughing Ma faci sa rad! Demonii sunt creaturi imaginare inventate de oameni, nu sunt reali. Extraterestrii sunt cat se poate de reali, iar daca sunt fiinte inteligente iti poti da seama ca nu au calatorit prin tot universul doar ca sa ne faca rau, poate sa ne ajute sa avansam sau doar sa ne examineze, dar sa ne faca rau in nici un caz.

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Credeti asta? Cred o sa avem mult de discutat despre asta cu dvs., dar nu aici!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Dvs? Nu sunt batran.

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Nici eu nu sunt batran, s-ar putea sa avem aceeasi varsta cu a dvs!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Cati ani ai/aveti?

| LoveSleep a răspuns (pentru untu):

Ia donează și niște bani la Catedrala Mântuirii Neamului. Poți bate tu în lemn când ei ar bate în aur, dar n-au sponsori destui.

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Ohohoooo! Am aflat ca extraterestrii nu exista! Este vorba de o manipulare apopulatiei de a baga in sperieti! Nu stim cine vace asa ceva! Poate masonii, poate NASA, poate armata americana sau securitatea, ei fabrica dovezi si fac nave ciudate!

| Clorox a răspuns:

Atunci realizez ca antrenamentele mele nu au fost degeaba laughing

| syd2 a răspuns:

Nimic. Era de asteptat.

Cati ani ai?

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Am spus de nenumarate ori cati ani am, nu ma face sa repet. Dar conteaza varsta? Sau mai bine as spune : "De ce intrebi?" happy

| HandaSei a răspuns:

"Ieeei, artificii!"

Cum dracu fac să mă mut și eu prin Australia sau Noua Zeelandă!? rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Artificii? Ai dreptate, acum ca suntem in secolul 21 si avem bombe nucleare, ce mai trebuie sa ne luptam intre noi? Acum cine are putere apasa pe un buton si a rezolvat totul.

| veryhonest a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si cand citesc despre primul si al doilea razboi mondial.

| rendam a răspuns:

Hey! O parere buna, normal. ❤

ce