| anonim_4396 a întrebat:

Ce ați făcut până acum în carantină? Câte cărți ați citit? Câte filme ați văzut? Ce hobby-uri noi ați descoperit?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am descoperit ca doar in primele 2-3 zile ma simt nasol stand doar in casa, apoi ma obisnuiesc.
Dar cand ies afara sunt ca si ametit, am o stare ciudata, mai ales cand vad orasul schimbat (gol, patrulat de soldati cu masca).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muncesc de acasă coana mare

| InvatamProgramare a răspuns:

Cursuri cu elevii si studentii care se plictisesc pe acasa.
Cateva tutoriale pe Youtube.
Ma bucur sa pot sa vad piese de teatru online.
In rest munca as usual, pentru ca lucrez de acasa de aproape un an.