| Ella_1816 a întrebat:

Ce ati primit de 8 Martie?

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mesaje :d

| Sოﺁℓε a răspuns:

O floare de la tata si una de la un coleg.
si 5 ciocolate de la colegi de clasa pentru ca si eu le-am dus la randul meu de 1 martie martisoare big grin.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

25 de lalele si 3 trandafiri.

| Roshketz a răspuns:

Multe mesaje, de la fete nu de la baieti. Si...o imbratisare lunga, dulce, calda, la marginea unui rau, la lumina lunii, privind la stelele si tinandu-ne de mana. Si o floricica frumoasa :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,In primul rand La Multi Ani(cu intarziere).Pai am primit o floare de la unul din colegii mei de clasa, un pupic de la altul, de la mama o bratara super draguta si in final...am iesit cu toti baietii din clasa(mrg...doar aia care conteaza pentru mine)si neau facut cinste cu ce am vrut(pentru toate fetele). Asta ce am primit, dar iti spun ca am dat si eu multe:X:XPana la urma asta conteaza.sa te bucuri de ziua asta!:XX: