| DrMeow a întrebat:

Ce ati primit de la Mos Craciun? Dau funda si Craciun Fericit!kisswinking

4 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Jucarii carti si dulciuri muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulte

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Craciun Fericit si tie! Eu de Craciun am primit o bluza, blugi, colanti, cateva cosmetice... tu ce ai primit?!

| dydyutza_1888 a răspuns:

Blugilove struck bani laughing dulciuuri si fericire:X tu ce ai primit?

| DrMeow explică:

Eu am primit dulciuri si o broasca care danseaza si canta laughing