| gemeni6226 a întrebat:

Ce ati schimba la voi daca ati putea?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Greutatea care o schimb deja,starea de sanatate,sa scap de tensiunea asta,sa nu repet greselile din trecut,sa fiu mai creativ, as vrea sa pictez universul, sa cresc in inaltime, sa am auto control mai bun, tu?

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

Eu? sa nu fiu niciodată invidioasă pe nimeni.

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Tu cu tensiunea nu ai probleme nu? multumesc de fundita

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

Nu nu am.Pe vremea când eram tânăra mereu era mică de aceea am inceput sa beau cafea.Si pana ziua de azi nu se poate discuta cu mine pana nu mi beau cafeaua.(eu nu tin funda in buzunar o dau cu placere)

12 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

laughing
Fizicul, caracterul, cate ceva la starea de sanatate, stare socio-economica, in rest nimic, e ok asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La fizic... Coloana un pic cocosata.
La psihic firea cam introvertita.

| gemeni6226 explică (pentru suntserios):

Iti doresc din suflet da reusesti.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca soarta, gândirea din trecut și mai ales m-as vindeca la timp de anxietate.

| gemeni6226 explică (pentru Freya1):

Cum o sa dai de un om sincer care te va iubi cu adevarat o sa reușești acest lucru.Omul trebuie sa fie precaut în relații foarte precaut dar niciodată nu trebuie sa piardă speranta si increderea ca va reusi.

| Celcestietot a răspuns:

Nu este neaparat ceva anume care sa fie schimbat ca prin magie, caci ce doresc sa fie schimbat, se poate face pe cale naturala. Fizicul meu este creatia lui Dumnezeu, iar caracterul meu este unul bun.

| Goete a răspuns:

... Sexul

| aumih16 a răspuns:

Multe! nu zic spun! exact! care!

Răspuns utilizator avertizat