| liolia a întrebat:

Ce cadou as putea oferi baiatului de care imi place, la sarbtorile de iarna?

8 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

De sarbatorile de iarna eu iti recomand sai cumperi orice dar sa isi aduca aminte cu drag de tine mereu cind vede cadoul primit de la tine...multa bafta, sarbatori fericite

| daniellle a răspuns:

Eu sunt de părere că ar fi destul de drăguţ să îi cumperi ceva specific Crăciunului. big grin

| Rakanishuu a răspuns:

Un fes fain.

| Marrriaaa a răspuns:

Ceva deosebit care sa-l faca sa-si aduca aminte de tine. Ceva care crezi tu ca i-ar placea si l-ar impresiona. O poza cu voi doi ar fi frumoasa drept cadou.

| PROTOTYPE a răspuns:

Un ceas, un fes, o esarfa...

Răspuns utilizator avertizat
| sweatnees a răspuns:

Un globulet, o carte citita de tine se poate chiar si cu continut ceva romantic, o haina maiou sau altceva.dar mult mai bine ar fi
un lucru facut manual poate avea o valoare sentimentala.si daruind sa nu uiti sa mentionezi cai facut cu drag de tine si ca de fiece data cin va vedea sa si aminteasca de tine.