| vivigreen a întrebat:

Vineri e ziua baiatului de care-mi place si i-am cumparat un cadou impreuna cu prietena mea cea mai buna... cum sa ma comport acolo? adica va intreb deoarece in ultima vreme eu si el ne-am departat destul de mult (sunt foarte buna prietena cu el) chiar il iubesc enorm si chiar nu as avea idee cum sa-mi expim simentele din nou (i-am mai spus odata iarna trecuta)... CE sa fac?

4 răspunsuri:
| S1mplu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci sa te apropii usor de el si sa intri in vorba cu el despre, sa zicem ca exemplu : ce ai place lui sau un obicei de al lui si apoi il intrebi daca ar vrea sa va plimbati a doua zi prin parc si sa vorbiti de una si altathinking

| vivigreen explică (pentru S1mplu):

Astea le stiu, sunt foarte buna prietena cu el, dar parca nu mai stiu cum sa ma comport

| S1mplu a răspuns:

Poi fi tu insati, vorbeste cu el, tinel de mana daca gasesti ocazia si poate va duceti undeva separati si dati o giugiulealalaughing

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Dupa cei dai cadoul sarutal pe obraz