| geeeorgiannaaa a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar unui baiat care face 20 de ani?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ceva imbracaminte misto, un CD-key, o pereche de casti, o husa, un accesoriu.

| Sofer a răspuns:

Parfum si sa te îmbraci sexy pentru el sa ii faci o surpriza.

| VanesaParadis a răspuns:

Gandeste-te la hobby-urile lui, vezi daca-ti vine vreo idee. Si ai fost vreodata acasa la el, ai observat daca-i lipseste ceva? Cam ce mai stii despre el? Trage-l de limba, poate-ti vine o idee.

| Valhoare a răspuns:

Mie personal mi-ar placea ceva mic, sentimental si din iubire.
In lucrurile mici gasesti fericirea sauuuu esentele tari se tin in sticlute.
E alegerea ta, dar daca iti place de el, eu m-as gandi la un breloc dragut, ca sa-i aduca aminte de tine mereu. Iar ceva mai mare, ceva de decorat(obiect de pus pe mobila), cred.
Dar cel mai important pentru mine, ar fi prezenta persoanei respective, o imbratisare si un pahar de vorba.
E alegerea ta, doar mi-am spus o opinie. Succes la gasit ceva frumos! big grin