| jaka000 a întrebat:

Ce cadou pot oferi prietenei mele de ziua ei?
Va implini 18 ani.

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Simpla ta prezență va fi suficientă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere categoria, un dildo, vibrator, o cutie de prezervative alaturi de un lubrifiant pe baza de apa.
Un bici din ala erotic, vezi un sex shop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Având în vedere că tinerii sunt materialisti la cadouri, un telefon, o petrecere, poate chiar o maşinăbig grin.Îţi urez succeswinking. Funda?

| munteanuionvictor a răspuns:

Un tort cu dedicație.

Răspuns utilizator avertizat
| YouandI a răspuns:

Ceva simbolic. E momentul când devine majora.
Îi poți lua un lănțișor cu un pandantiv interesant ( fluture, pasare etc ceva ce exprima libertatea ), o brățară sau ceva ce își dorește ea mult.

| Animis1213 a răspuns:

Poți sa închiriezi o camera undeva si pe pat poți face o inima din optsprezece trandafiri. Langa pat pe fiecare noptiera sa se afle câte un pahar de vin roșu (îți recomand Domeniul Coroanei). O sa fie o seara plăcută pe care nu o sa o uite prea ușor. Sper ca ți-am fost de ajutor. happy