| eumic a întrebat:

Da-ti va rog si mie niste idei pentru seara de banchet, ce am putea face pentru profesori, voi ce ati mai facut, le-ati dat cadouri, nu le-ati dat?

Răspuns Câştigător
| B3cKham a răspuns:

BUna ^^ Pai le-ati putea face niste diplome! Ex: Cel mai bun profesor de fizica. Cea mai buna profesoara de limba romana.etc. Ati putea face niste concursuri pentru profesori ^_^ Ex: intrebari de cultura generala pe puncte... O sa gasesti tu idei big grin

Sper ca am ajutat
Papa big grin