| FitMan a întrebat:

Ce cadou sa-i fac unei colege de clasa de Craciun? Dati-mi niste idei... Dau Fundoi laughing

Răspuns Câştigător
| Genny01 a răspuns:

Incearcasa faci un cadou original.sa contribui si tu cu ceva(nu doar bani). poti sa-i faci un calendar personalizat, sau eu stiu? un album foto.

2 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Eu colegei mele de banca ii cumpar un ruj pe care si-l doreste foarte mult, un intaritor de unghii si ceva ornament simbolic pentru ca astea ii plac ei, iar despre cosmetice am vazut cum tragea cu ochiul in brosura Avon.
Poti sa te inspiri de la mine.
Succes!

| ramo_5801 a răspuns:

I-ai ceva reprezentativ de craciun. un ornament ceva si o cutie de bomboane:d sau o ciocolata. ceva apartebig grin cat mai bune