| TnCristinaa a întrebat:

Heyy TPU! Doamna diriginta ne-a dat o idee draguta si anume:ne scriem numele pe un biletel si apoi pe rand. dupa ce le-am amestecat alegem cate unu, iar persoanei al carei nume cade..trebuie sa ii luam un cadou de Craciun...mi-a cazut numele unei colege si nu stiu ce sa ii i-au. dati-mi va rog nise idei
PS:Sunt clasa a8a

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Totusi ce arata anonima este putin cam scump pentru unele clase.Eu mereu am scapat de asa ceva cu jucarii de plus/haine/fructe/ciocolata.De asemenea ni s-a intamplat odata ca cineva sa aduca un cadou de 3 ori mai ieftin ca al altcuiva. Sper ca am ajutat.La craciunul trecut am picat si eu cu o fata si am scapat cu un cos de fructe si un ursulet de plus:3In fine faci ce vrei.Am spus doar parerea mea. Sper ca am ajutat.

ps:sa stii ca lumea nu e incantata de carti

| TnCristinaa explică (pentru RainmakerX):

Nici nu aveam de gand sa i-au vreo carte laughing). vreau ceva simbolic
Ce cls esti?

| RainmakerX a răspuns (pentru TnCristinaa):

A 9-a

| TnCristinaa explică (pentru RainmakerX):

Aaa...apropo mersi pentru raspuns happy

| strudel678 a răspuns:

Eu tot timpul gasesc ceva fain pe http://Falit.net. Uita-te si tu, poate ii gasesti ceva acolo.