| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadouri sa ii fac prietenei mele? in afara de trandafiri, ca mi-a zis, ca ei se ofilesc si gata... vrea ceva simbolic ce sa ii aduca aminte de mine, dar nu am idei laughing.

Răspuns Câştigător
| DolsePapusik a răspuns:

De data asta sa fim originali.
http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-fantezie-cu-inimioare-1405520
http://www.crownfashion.ro/......ove-875725
http://www.crownfashion.ro/......lă-804046

Un parum din paris ar fi dragut exista un set de parfumuri (2) pe unul scrie mini sex, iar pe celalalt mini love.
Ii place sa faca miscare? O simpla plimbare cu bicicletele prin parc
seara pare cava romanic punctul culminant este cand ea va descoperi intentia ta o patura pe iarba sau doua perne de jur imprejur lumanari parfumate (ai grija sa faci o inima mare din ele) si un buchet maaaree de flori. Prin sentimente e cel mmai usor sa o impresionezi. Succes! Si... fundita...
Si da e foarte ok sa-i iei un ursulet mareee dar mare de plus.

4 răspunsuri:
| AndreeaFarasperante a răspuns:

Poti sa-i dai o bratara fie facuta de tine, fie cumparata sau poti sa ii dai un pandantiv. Sper ca am ajutat.Bafta la gasirea cadoului si in relatie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un lantisor cu o inimioara ( bine, nu neaparat cu inimioara, dar asa e mai simbolic). Sau ii mai poti da un inel. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un exemplu:exista in magazine, la bijuterii, perechi de lanticuri cu inimioare(sau altceva), cite o jumatate pe fiecare.Placate cu aur sau argint si foarte ieftine, citiva lei bucata.

| radutu1299 a răspuns:

Un urs mare pe care sa scrie I Love You sau un parfum(mi se pare frumos) sau scoate-o la intalnire undeva in locuri romantice.(cadou de ziua ei)