| _pink a întrebat:

Ce calitati apreciati la cei din jur?

Răspuns Câştigător
| ♥.Sagemix a răspuns:

Sinceritatea.
In primul rand cu tine, si in al 2lea rand cu cei din jur.
Uneori adevarul este dur, dar decat sa traiesti intr-o minciuna.
Depinde si cum spui adevarul. big grin Putin mai diplomat, mai dintr`o bucata. thinking dar, spui adevarul, spui ce gandesti happy.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sinceritatea, loialitatea, seriozitatea, corectitudinea, etc.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Sinceritatea, corectitudinea si bunavointa in primul rand.

| Flav a răspuns:

Educatia. Inteligenta fara intelepciune nu demonstreaza nimic, intelepciunea fara inteligenta valoreaza enorm. Urasc oamenii ingamfati, care cred ca totul li se cuvine din anumite motive.
Apreciez sinceritatea, simplitatea si bunul simt.

| hândel a răspuns:

Loialitatea, modestia, empatia, vioiciunea, bunul simţ, şi simţul umorului. Cam astea-s, cred.

| marrr a răspuns:

In ziua de astazi rar intalnesti oameni cu capul pe umeri, care stiu ce vor de la viata si care nu iau totul in gluma, deci cred ca mi-ar placea tare mult sa vad ca mai multi oameni isi vad de vietile lor in loc sa-i critice pe ceilalti. In rest, sinceritatea si increderea in sine si in ceilalti.big grin

| JustMe a răspuns:

Umorul, sa spuna adevarul verde in fata si nu pe la spate, sinceritatea

| Hanaemi a răspuns:

Pai.sinceritatea, umorul si bunavointa.
Tu?

| Allexy_6463 a răspuns:

Sinceritatea. Nu toata lumea are aceasta calitate, din pacate.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principal, verticalitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritatea