| lplostonyou a întrebat:

Ce carti ati mai citit in ultima perioada si daca va placut subiectul cartii?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

'' Nu sunt o haimana '' de Virgiliu Vasile Mihailescu mi-a placut mult. Ti-o recomand.

Alte carti citite in ultimul timp si pe care le-am considerat dragute ar fi :

- Ecouri in memoria timpului de Claude Spaak
-Nunta in Decembrie de Anita Shreve
-Turistul singuratic de Tudor Popescu
- Omul cu masca de fier de Alexandre Dumas
- Masca si Casa Tunetului de Dean R. Koontz

Acum incerc sa termin de citit Ani de Studentie de Gheorghe Andrei. E interesanta.

| Silvia a răspuns:

Am citit destul de mult Agatha Christie şi îi ador cărţile, le-aş recomanda oricui. A scris numai romane poliţiste şi fiecare roman are un farmec aparte, mă face să citesc o carte într-o zi, abia aştept să îi aflu finalul, care întotdeauna e surprinzător, total neaşteptat.

| pwp a răspuns:

Jurnalele Vampirilor love struck
subiect:vampiri happy

| uǝʞɔıp a răspuns:

Jos basescu