| anonim_4396 a întrebat:

Ce ceaiuri sunt recomandate pentru slabit?big grin

2 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Ceaiul verde este cel mai bun.
Documenteaza-te de acici:
http://www.ceai-verde.com/Despre-ceaiul-verde/slabeste-cu-ceai-verde.html

| Irinush30 a răspuns:

Iti spun sa nu incerci sa slabesti cu ceaiuri. Si eu am incercat si nu dau roade. Incearca sa renunti la alimentele de tip fast-food, la grasimile "rele", adica: margarina si alimentele bogate în grăsimi animale, care trebuie consumate cât se poate de rar. Sa faci cat mai multe exercitii fizice, sa te plimbi, sa plimbi căţelul(daca ai), sa joci billiard, sa înoţi sau daca-ti place sa te dai cu rolele...o sa vezi ca poti sa te distrezi si sa faci ceva folositor pentru tine in acelasi timp.Aaa si sa nu uit:sa bei foarte multa apa... spor:*