| chupachups1234 a întrebat:

Ce combinatii de culori nu va plac(la haine ma refer)? De exemplu mie numi plac verde cu roz, roz cu rosu, si nu-mi place sa ma imbrac toata cu aceeasi culoare si accesorii asortate :-&

7 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Nu suport rosu, roz sau portocaliu cu verde si argintiul sau auriul (decat bratari sau lantisoare) tongue

| NuAmHabar a răspuns:

O culoare cu alb(merge oricandwinking )
roz cu negru
verde cu galben
verde cu roz
etc. ca as multehappy

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Ador rosu cu alb...majoritatea hainelor mele sunt albe si rosiilaughing

urask negu, galben, roz si albastru[fiindca am avut uniforma albastralaughing~x(]...

| niko a răspuns:

Albastru cu rosu, Galben cu albastru, Roz cu galben, etc...

| yyyyy a răspuns:

Mie nu-mi place maro cu galben sau maro cu verde etc... fiecare cu gusturile lui/ei.

| yyyyy a răspuns:

Mie nu-mi place maro cu galben sau maro cu verde etc... fiecare cu gusturile lui/ei. :*

| addicting a răspuns:

NU suport galbenul, nu mi se potriveste absolut deloc si nu imi place combinat cu nicio culoare si in rest nu imi plac combinatiile propuse de tine.
In rest imi place sa combin culoarea albastru inchis, bleumarin cu maro si negru.sau maro, rosu si negru, astea mi se potrivesc avand in vedere ca seman putin cu nina dobrev... daca o stii
am incercat sa ii adopt stilul, caci mi se potiveste mai mult decat al fetelor din Gossiphappyde la care toate se inspira
asta am zis asa ca bonus
nu ma baga in seama daca nu vreilaughing
byekiss