| BitKode a întrebat:

Ceva idei pentru haine la baieti. Am 191 cm, ~= 85 kg, arat cat de cat bine, parul saten spre blond, ochii verde amestecat cu albastru laughing nu stiu exact ce culoare sunt! Nu prea imi place sa ma imbrac in trening. Ceva sa fie la moda! Diferite combinatii gen tricou si sacou sau chestii din astea laughing Multumesc happy

1 răspuns:
| Anna97854677 a răspuns:

Inteleg sa fii nedumerit in legatura cu tinuta ta la un eveniment ceva, dar tu nu stii cu ce sa te imbraci zi de zi, serios?
Traim in secolul 21, cauta si tu pe youtube ''outfituri'' se numesc.

Sau pe pagina oficiala a diferitor branduri. Zara, Tommy Hilfiger, Calvin Klein.
Servus.