| bradysandro a întrebat:

Ce conditi trebuie sa indeplinesti ca sa devii reprezentant avon? si cei de sex masculin pot deveni reprezentanti avon?

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Conditia este sa te inscrii si sa ai o comanda minima de 120-150 ron. Nu e nici o problema daca esti baiat, singurul motiv pentru care nu sunt multi baieti reprezentanti este ca in general baietii nu prea sunt interesati de produse cosmetice.

| Krista1 a răspuns:

Este usor sa devi reprezentant...mai greu este sa ramai reprezentant deoarece trebuie sa ai comenzi in fiecare campanie si este destul de dificil. Poti incerca sa te inscri si la www.giada-rome.com ca reprezentant, are acelasi system ca la Avon insa nu trebuie sa faci comenzi in fiecare luna.