| StephanieSteph a întrebat:

Ce conteaza mai mult pentru dosarul pentru liceu diplome de participare/diplome ca am luat premiul 1, 2. si de la ce clasa pana la ce clasa ia in >considerare?funda

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Diplomele despre care vorbesti fac parte din palmaresul tau personal.
Nu sint in nici un caz vreun criteriu pentru admiterea la liceu. E posibil ca la un moment dat, pentru a fi selectat pentru un proiect sa conteze faptul ca ai mai avut si alte activitati extrascolare ( la care ai deja diplome).
Pastreaza-le oricum pe toate happy.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza mediile in niciun caz notele

suntserios
| suntserios a răspuns:

Diplomele vroiam sa zic

| Leanca_Cristi_1998 a răspuns:

Diplome de participare