| Sweet155 a întrebat:

Ce cosmaruri ati visat? Funda+voturi

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Pai..am avut multe vise. O data am visat ca ma bateam intr-o pestera cu xena, printesa razboinica( nu stiu daca o stii), nu stiu daca era chiar cosmar dar era ceva ciudat oricum si am reusit sa ii bag sabia in stomac si dupa a scos-o cu mana ei si mi-a spus ca am fost o luptatoare foarte buna; alta data am visat ca eram la bunici si locuiam in alt sat si un barbat cu gasca lui bateau si omorau oameni din satul ala in fiecare seara iar noi intr-o noapte am fugit in padure si bunicii au disparut parca(si eu stiam ca o sa dispara asa ca nu m-am mirat deloc, ca si cum ei ar fi plecat spre o cabana mai indepartata sa fie in siguranta acolo sau ceva de genu) iar eu am trecut de o padure si un lac si dupa am vazut un tufis. Dupa acel tufis era o casa si in fata casei era ca un foc de tabara si in jurul focului erau multi barbati si discutau despre ce planuri au, in momentu ala mi-am dat seama ca ei au legatura cu crimele si bataile. Dupa, am plecat mai departe si am ajuns la strada, acolo am stat ascunsa dupa alte tufisuri pentru ca au mai venit pe acolo si alti barbati dar nu m-au vazut. Eu asteptam sa plece ca sa pot face autostop-ul ca sa ajung la politie. si m-am trezit pur si simplu fara sa stiu finalu.( visul asta m-a speriat destul de tare pentru ca atunci cand fugeam in padure eram chiar foarte speriata). Alt vis a fost ca o femeie foarte foarte batrana a omorat toti barbatii de pe pamant, si am ramas doar femei laughing, nu e chiar cosmar dar e putin infiorator tongue

| Sweet155 explică (pentru ioanaioana):

Ce vise ciudate.dar prima a fost tare de tot si o stiu pe xena.happy

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

N-am coșmaruri.

| OnuOnulică a răspuns:

Vampiri.

| Crucified a răspuns:

Că eram pe acoperişul unui bloc şi am căzut, imediat m-am trezit.
Doar pe ăsta mi-l mai amintesc, lista poate continua.

Eu nu cred în căcaturile astea cu dicţionare de vise, adeverirea viselor etc. Doar că-mi place să visez, uneori am vise neinteresante, alteori interesante.

| Naяutσ a răspuns:

Tot visez ca mor, ori cazand de pe stanci inalte ori lovit de o masina laughing E naspa cand te trezesti cu senzatia aia de cadere :3

| drogh a răspuns:

Este o persoana incredibila pe care nu pot s-o inghit deloc si e ca un cosmar pentru mine. Apare mereu in acel vis si ma urmareste, nu pot sa scap de ea. Apoi...ma trezesc brusc, beau o jumatate de Cola sa imi revin, si adorm.

| Blackyuu a răspuns:

Am avut mai multe cosmaruri. Dar nu sunt sigura ca le pot spune cosmaruri laughing).

| defapteunuexist a răspuns:

Umbre,umbre,multe umbre! m-am saturat sa am cosmaruri cu umbre laughing

| AnaLove444 a răspuns:

Cand aveam 5 ani si nu cunosteam orasul in care stau, am visat ca eram seara pe centru (in caransebes, acolo stau daca te intereseaza) si ca eram singura. laughing

| bogdanrvd a răspuns:

Tot visez ca ma prinde garda cu iarba la mine thinking laughing