| SinonZul a întrebat:

Ce credeti ca ascunde fesul lui Edd? (din desenul animat Ed, Edd n Eddy)

5 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Tot 3 fire de par.
Nu cred ca ai citit despre mitul acestui desene.
O sa iti schimbe parerea total parerea despre el.
Cauta pe google Ed Edd and Eddy theory.

| SinonZul explică (pentru TheRealDaniel):

Te inseli tongue
Am mestecat mult teoria big grin are si gauri dar daca nu ar fi construita sa se muleze pe desen, ar fi foarte plauzibila.
Totusi cele 3 fire de par nu corespund cu comportarile personajelor in momentul "descoperirii".

| SinonZul explică (pentru TheRealDaniel):

Alta parere despre ceea ce ar putea ascunde?
Sau care e parerea ta despre ultimul episod(34)?

| TheRealDaniel a răspuns (pentru SinonZul):

In legatura cu firele de par ai dreptate si stiu ca nu asta ar putea fi am spus doar asa, chiar as vrea sa stiu ce se afla in spatele fesului aluia.

| Theo24 a răspuns:

Un carnet de scoala plin cu 10 laughing)