| Naomy08 a întrebat:

Ce credeți că înseamnă următorul citat : Ea era frumoasa, dar a împins ușa pe care scria 'trage'.
Aștept părerile voastre.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Degeaba era frumoasa daca era si proasta. Tu ce nu ai inteles?
Ai impins si tu usa?

| Naomy08 explică (pentru darrio2007):

Nu. Și eu am înțeles același lucru, dar am vrut dacă alți oameni au păreri diferite. Asta e tot.

| Drimmero a răspuns:

Adica de desteapta era frumoasa...proasta bata. A impins o usa pe care trebuia sa o tragi ca sa o deschizi.

| SilentRain a răspuns:

O tipă cu un ambalaj frumos și un creier ars

| Hammurabi a răspuns:

Uite îți explică cei de la Antract :))
https://www.youtube.com/watch?v=pgFmvEQgVqk

| Emma30555 a răspuns:

Putea fi doar neatenta nu neapărat proasta

| CleanHeart a răspuns:

Era frumoasă dar proaste laughing

| Paul754880338 a răspuns:

Sa zicem ca era cu capul in nori

| ibaal a răspuns:

De frumoasa era frumoasa...de desteapta, tot frumoasa erarolling on the floor

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ca nu stie sa citeasca, dăăă