| Meme10Meme a întrebat:

Ce credeti de Baba Vanga? Eu cred ca este o escrocherie menita sa ii pacaleasca pe prosti

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Exact. O excrocherie prin care o individă fără scrupule se îmbogățește pe spatele prostimii, la fel ca mama omida și multe alte astfel de excroace ipocrite.

5 răspunsuri:
| Meme10Meme explică (pentru mastadont):

Faza e ca nu ea era escroaca, ci nepoata ei.

| mastadont a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu sunt prea familiarizat cu acest caz însă mie îmi sună a înșelăciune în familie. Baba se ocupă cu prostitul iar nepoata cu adunatul banilor.

| Meme10Meme explică (pentru mastadont):

Baba a murit. Acum nepoata cand vede ca se intampla ceva semnificativ, zice ca baba a prezis. Pot sa zic si eu ca am prezis intrarea AUR-ului in parlament. Ma crezi? Logic ca nu.

| Rihanna20B a răspuns:

Escrocherie

| oglindasultanului a răspuns:

Eu cred ca este o opera de arta a presei, si ea e doar un personaj folosit in poveste.