| Seroquel a întrebat:

Ce credeti despre Baba Vanga si previziunile ei? A avut putere de sus?

3 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Era un AGENT al SATANEI iar previziunile ei se intampla fiindca si-a bagat DRACUL coada si face ce i-a comunicat babei cand traia.

| danay72 a răspuns:

Nu,Dumnezeu nu face lucrări de putere astăzi prin oameni.Matei7:21-23

| lpavel a răspuns:

NU a avut si nici nu va avea! Ea doar viseaza ca se intampla ceva dar asta nu inseamna ca se si va intampla! E ca si atunci cand joci la Loto si mai castigi din cand in cand cate putin dar asta nu inseamna ca stiai ca vei castiga de aceea ai jucat... laughing