| mihaielo a întrebat:

Ce credeti despre a 13-a zodie? http://www.hotcity.ro/......te-romania

Ce credeti? Aduce avantaje sau dezavantaje?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iata cam ce cred eu si altii:
http://www.tpu.ro/......varsator/.
Ce aduce? Aduce un haos in randurile celor, care cred in zodii.
Personal, doar ma amuz, pentru ca am deja vreo 4 (zodii la activ), asa ca nu mai cred in nici una.
Eu sunt eu si atat. Punct.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu as trece in alta zodie si nu-mi convine deloc, dupa 30 de ani in care am stiut ca sunt balanta!
E absurd si aiurea!

| MaeRi a răspuns:

Inca nu se stie foarte sigur daca aceasta zodie va fi inclusa in zodiacul nostru,Iar acesta aduce si avantaje si dezavantaje,Avantajul find ca e ceva nou,si care pare ca contina caracteristici puternice si cam din ficare zodie cate ceva,deci este ceva unic,iar dezavantajul este ca o data ce el este pus in zodiac, totul zodiacul este dat peste cap, de exemplu cei care se nasc pe 8 august nu vor mai fi leii cum era normal ci rac,totul va fi foarte greu de aceptat,dar bineinteles asta e valabil doar pentru cei care se nasc, cei care au deja zodia pusa nu vor fi afectati intr-un anumit fel, ei vor ramane la zodia lui normala.

| Kittynika a răspuns:

Ce aiurea.Is fecioara...din nou crying laughingrolling on the floor