| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ce credeti despre asta? http://stirileprotv.ro/......ntare.html

S-ar putea face un film sau chiar un serial despre asa ceva, e incredibil!

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

De ce crezi ca e incredibil?
Nu ai mai auzit de copii vanduti /furati?
Cred ca s-a profitat ca acea familie era mai saraca si i s-a furat copilul, care traieste bine mersi undeva in strainate!
NU e unicul caz!

| oprescudorin11 a răspuns:

Se poate face seriale despre orice. Dar ce ti se pare suspect aici?

| gemeni6226 a răspuns:

De adevarat e adevarat, subiect de un film ar putea fi bineinteles, ce cred eu? Ca in viata asta se intimpla multe dar eu in mod sigur as fi deschis sicriul nimeni nu m-ar fi oprit de era vorba despre copilul meu.Sa ma fi dat la lege sa ma fi inchis nu ma interesa voiam sa vad de e acolo copilul.Nu credeam pina nu vedeam si nici o forta Paminteana nu m-ar fi oprit sa deschid si sa vad adevarul indiferent de consecinte.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru gemeni6226):

Mda, n-a fost nevoie de forta sa-i opreasca, au mizat pe mentalitatea care e prezenta in general la romani.

Asculta cu tarie de popa si ridica in slavi doctoru(unii chiar merita, dar lor nu li se intampla). Daca mai e cineva pe langa popa care poate sa influenteze, sa te faca sa bati cuie cu propriul cap, acela e doctorul la care te duci zambind cu punga plina cu branza oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, ce as mai rontai popcorn la cinema pe asa ceva!
Aici realitatea bate filmul! Ca intotdeauna.