| eu_8573 a întrebat:

Ce credeti despre chestia asta cu sfarsitul lumii pe 22 decembrie 2012? Voi ce ziceti? E adevarata sau e doar o minciuna scoasa de cineva pentru distrctie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva... s-a mai spus ca in anul 2000 parca va fi sfarsitul lumii si nu a mai fost

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Eu personal nu cred ca e chiar sfarsitul lumii si nici exact pe acea data. ce pot spune e faptul ca in ultima perioada s-au intamplat si continua sa se intample multe lucruri ciudate precum : foamete,cutremure,oamenii devin din ce in ce mai rai si mai sadici,o groaza de tsunami, boli etc si astea nu mi se par semne bune si sa nu uit de vreme, de prognoza care azi ninge maine ai un soare de faci plajatongue bine nu e chiar asa dar metaforic vorbind cam asa e

| pixelice a răspuns:

Nu este nici un sfarsit al lumii. Daca te intereseaza poti citi asta: http://www.elatest.info/sfarsitul-lumii/