| victor333 a întrebat:

Ce credeti despre craioveni/olteni in general?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sunt oameni, nu conteaza ca sunt olteni sau modoveni sau stiu eu ce.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Romani d`ai nostri.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu intotdeauna am avut impresia ca oltenii sunt oameni calzi si primitori.

| Wøodenpints a răspuns:

De ce ar trebui să am aceeaşi părere despre toţi oamenii dintr-o anume regiune?
Găseşti şi oameni ok dar şi idioţi, ca în toate zonele din România.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu sunt olteanca, si evident ca am o parere foarte buna despre ei.

| IndiferentXD a răspuns:

Prazari :-\

| AnyAnA99 a răspuns:

Folosesc perfectul simplu - deci sunt perfecti si simplihappy o parere buna, doar si eu sunt din Craiova, sunt olteanca

| aquarising a răspuns:

Sunt de treaba.winking

| AndreeaMuffin a răspuns:

Sunt ok. Accentul nu ma prea atrage, fiind moldoveanca XD