| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeţi despre cuplurile formate din două persoane de acelaşi gen?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Pana sa citesc raspunsurile aveam impresia ca te referi la cu totul altceva. Sunt prea pur pentru lumea asta laughing

P.S : Iubirea e tot iubire. Ajugem sa uram iubirea atunci cand traim intr-o societate care nu cultiva iubirea, ci un standard al iubirii.
Cei care traiesc in tari unde exista parteneri cu aceeasi orientare sexuala ajung sa inteleaga mai bine ca iubirea e tot iubire.
Nu trebuie sa accepti asta in viata ta pentru a intelege.
Am transformat iubirea in perversitatea si de asta avem acele stari de dezgust.
Daca am vedea iubirea ca stare de fapt si nu ca ideal, am zambi si ne-am bucura si am merge sa iubim la randul nostru in loc sa uram iubirea altora.
Cuplurile formate din persoane care vor doar sex sunt ceva hidos. Fie acestia parteneri cu aceeasi orientare sexuala sau nu.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că este strict treaba lor.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cred că pentru ei este ceva normal!
Pa, pa.

| zurick a răspuns:

Salut! Mie mi se pare o prostie, dar fiecare face ce vrea cu viata sa...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu este ceva normal din punct de vedere al speciei umane,dar oamenii devin din ce în ce mai nenaturali,și o dată cu denaturarea ființei umane, apar noi psihologii care de care mai controvesate, ceea ce pentru unii reprezintă normalul, iar pentru alții, opusul acestuia. Evoluția speciei umane are și părți negative.Destule.

| nowar a răspuns:

E treaba lor si alegerea lor thinking

| 4cidr41n a răspuns:

Ca e o relatie ca oricare alta intre doua persoane si dragostea conteaza mai mult decat genul iar persoanele care au o problema cu asta duc lipsa de viata proprie, educatie si probabil dragoste de simt nevoie sa dicteze altora cum sa isi traiasca viata.

| Omniscient27 a răspuns:

Nu este firesc...detest asta. Pe gay i-as duce pe toti pe o insula sa ramana acolo.Nu este normal nici lesby dar acceptam mai usor, noi, baietii smug