| MaeRiAh a întrebat:

CE credeti despre Justin B? Cel mai interesant rasp pr fundita tongue

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

A innebunit majoritatea adolescentilor cu muzica lui de rahat.
Are niste melodii de 2 bani. Voce de gay.Cap de mop.
ETC.
Btw ce sti tu ca se raspunde la categoria acesta? huh?

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

E un simplu cantaret la fel ca ceilalti.Nimic special(pana la urma e om nu extraterestru).

| AnneMarri a răspuns:

Dacă se lasă de cântat, este idolul meu.

| Dumnezău a răspuns:

Cea mai mare greseala a geneticii din istorie.

| Artemisia a răspuns:

Pe TPU, se raspunde la toate categoriilewinking

| TrixLove a răspuns:

Este foarte.cocalar. Nu va reliza mai nimica cu vocea lui falsa. + de asta, multi cred ca va deveni un fel de rege al muzicii pop, dar nu e asa...sa fim seriosi! asa ca...basht cu fake-ul asta!

| anonimathebest a răspuns:

Ca este un caca umblator si ca ar trebui sa-l dam la schimb lui Dumnezeu pentru Micael Jackson, asa bietul Dumnezeu surzeste intr-o jumate de ora sau sa-l aruncam intr-un wc sau sal ducem la Palatul Parlamentului ca poate asa scapam de mai multi daunatori ai lumii.

| MaeRiAh explică:

Kryssy stiu ca la categoria asta se raspundelaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Promisiunea, ahahaha laughing
Idem.