| AnnY98 a întrebat:

Cum ar fi sa nu fie sc? Funda pentru cel mai interesant rasp.tongue

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se stie ca la scoala un 15% din ce se preda e folositor in viata cotidiana dar restul e pentru a nenoroci viata omului. Acum ca nu merg la scoala dar stiu cat de naspa e sa mergi ar fi mai bine daca nu era.

Răspuns utilizator avertizat
| TeddyAn a răspuns:

Fara scoala nu am stie sa vorbeste romaneste si sa adune unu plus zero

| andreeeeea a răspuns:

Nu poti fara scoalahappy
desi inveti unele rahaturi inveti totusi si luccruri ce chiar te ajutahappy:
alfabet, tabla inmultirii, geografia sa stii si tu unde esti, istoria sa stii si tu cine is stramosii tai etc
plus no scool.no baclaughing ...si no bac no job.si no job no money=)
si nu se poate sa ne gasim toti de lucru orice vrem fara sc
laughing

| SoRandom21 a răspuns:

Din pacate nu ar exista calculator pentru ca nu ar fi fost oameni de stiinta care sa fi invatat la acele scoli si sa le fi facut, nu? Atunci am fi dorit scoli si iata ca IAR nu e bine... Daca ar fi sa dispara scoala ACUM cred ca multi dintre noi nu si-ar mai gasi prieteni pentru ca cei mai multi oameni isi fac prieteni in scoala, liceu, facultate.

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Noi in timpul scolii ne gandim ca mai e o vesnicie pana vine vacanta da dupa aia cand vine vacanta parca avem prea mult timp si nu stim ce sa facem cu el.in primul rand daca n-ar fi scoala nu as rata unele meciuri ale rapiduluilaughing) si as face cinste la toti daca nu ar fi scoalarolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Betooooooooooooooooooooooooooooooooooooooonlaughing

| Shalida a răspuns:

Totusi. De ce sa te mai duci la scoala daca te-ai nascut cu probleme raised eyebrows?