| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeți despre o persoană care în anumite momente, în fața unor persoane sau grup de persoane imită pe cineva pe care admiră dar se simte mai sigură pe sine impersonând acea persoană decât se simte atunci când e ea însăși?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca acea persoana este un fel de MUZA pentru acea persoana
Daca persoana respectiva e femeie, și cealalt bărbat, atunci îl imita deoarece ii place de el mult, posibil sa fie chiar îndrăgostită; admira inteligenta lui nu neapărat sufletul și cum este el în întregime, este fascinata de cum gândește, de personalitatea lui și de arta de a vorbi cu cea care îl imita.
Daca îl imita înseamnă că și persoana respectiva are încredere în sine, ca daca nu avea nu afișa acest gest care este destul de evident ca îl imita pentru ca îl place datorita abilități intelectuale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Onur asta scrie numai lemne ca de obicei rolling on the floor este "adevărată" ce spun.

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Falsitate. 100%. Nu suport așa oamenii mise face scârbă ba chiar imediată îmi dau seama dacă cineva este fals sau este cu adevărat cine este el nu-mi ia mult deloc singuri își arată adevărat față.