| anabelisa a întrebat:

Credeti ca unii oameni sunt prosti sau doar se prefac?
Ati mai intalnit astfel de persoane?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,da,am intalnit asa oameni. unii asa sunt ei, dar unii stiu sa joace teatru, si pe cand crezi ca sunt prosti si naivi, atunci iti trag teapa cand ti-e lumea mai draga precum se spune. aceia care se prefac sunt cei mai mari smecheri.am avut si eu asa incredere intr-un prieten, facea pe prostu', si parca era cel mai bun baiat, dar pe dinauntru este un om cu care nu ai vrea sa ai de a face.am invatat lectie din asta, si anume: sa nu mai am incredere in oricine.cel mai bun prieten al tau iti poate fi si cel mai mare dusman al tau.tu ce ai patit, ana? Ce s-a intamplat la tine?

| anabelisa explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru ca ti-ai acordat din timpul tau macar 2 minute pentru a-mi raspunde la intrebare!
Dar ma deranjeaza un lucru.Nu inseamna ca daca am postat neaparat o astfel de intrebare, am si trecut printr-o astfel de situatie.
Nu intentionez sa jignesc pe nimeni, dar nu mai puneti astfel de intrebari care nu-si au rostul, pentru ca nu toti utilizatorii s-ar simti confortabil sa-si expuna problemele in public.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unii sunt direct din naștere!
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Unii chiar sunt prosti, iar altii se prefac - astia sunt mai periculosi.

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Unii chiar sunt prosti, prosti in adevaratul sens al cuvantului.
Altii fac pe prosti sa le prinda bine.
Am intalnit persoane de genu si probabil voi mai intalni...
O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.daca te simti deranjata, atunci de ce dracu mai ceri raspuns aici la intrebarile tale? cine te pune sa faci asta? aici ne putem exprima fiecare parerile.nu e nimeni obligat ca atunci cand isi da cu parerea, sa fie o parere pe placul tau. faci si figuri, fitoaso! de parca ai fi Dumnezeu.crezi ca toata viata iti va face cineva pe plac? o sa ai parte si de lucruri negative, si pozitive.nu iti convine, atunci nu mai posta intrebari daca stii ca te-ar putea deranja unele raspunsuri. esti printesa, sau ce? cine te crezi incat sa iti faca toata lumea pe plac?

| anabelisa explică (pentru anonim_4396):

Cred ca prima data ar trebui sa-ti revizuiesti vocabularul.
Eu nici macar nu te-am jignit,la fel ca si tine mi-am exprimat punctul de vedere in legatura cu ceea ce m-ai intrebat la final.
In al doilea rand, nu ma cred Dumnezeu, pentru ca asta ar insemna sa fiu perfecta si nu sunt.
Asadar, pot sa afirm ca reprezinti unul dintre utilizatorii lipsiti de bun-simt si needucati.
Pana a da sfaturi, invata sa-i respecti pe altii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anabelisa):

Hai lasa-ma cu astea.prima data invata tu sa respecti si apoi sa ceri sa fii respectata.esti o fata care face parte din categoria fetelor cu fite.

| anabelisa explică (pentru anonim_4396):

Ha ha! Ma bucur sa vad ca printre persoanele necunoscute, tu ma cunosti cel mai bine!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Cred ca din 100%; 50% sunt naivi, 40% doar se prefac a fi naivi si restul de 10% nu le e "frica" sa-si dea arama pe fata (vorba vine).

| anabelisa explică:

Da,desigur.Am tot dreptul sa ma simt deranjata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anabelisa):

Mda.

Răspuns utilizator avertizat
| dominic90demy a răspuns:

Da,am intalnitstraight face. Unii prosti, altii naivi...si sunt unii care se si prefacthinking Pentru atentie.