| adydassler a întrebat:

Ce credeti despre siteurile care ofera bani in schimbul unor clikuri?
credeti ca sunt adevarate, adica ofera bani sau altceva(telefoane si altele) in schimbul unor clikuri? daca e chiar asa imi dati si mie un site bun unde m-as putea inregistra pentru a ma convinge. multumesc mult.winking

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Eu nu cred nici 1% din toata chestia asta. E prea de tot sa ti se ofere bani asa, pentru nimic, pentru niste click-uri. straight face

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am incercat si eu(insa nu am strans suficiente click-uri) am auzit apoi ca nu sunt deloc adevarate si ca nu castigi nimic! asa toti ar vrea sa faca bani din asta nu?

| octavianpas a răspuns:

Http://www.e-album.ro/membru.php?id=39954
Dai clik aici si te inregistrezi.

| lexony a răspuns:

E vrajeala ma.

| allexia a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, eu nu prea am incredere in aceste site-uri dar stiu pe cineva care zica ca a luat bani de pe aceste site-uri.Stiu unul pe care sunt si eu http://bux.to si unul care daca strangi aproape 200 de puncte iti iei un laptop, primesti 5 credite cand te inregistrezi, iar restul le strangi citind emailurile http://ezlaptop.com/? r=489940. Sper ca ti-a fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu sunt adevarate am incercat de multe ori si unele chiar iti viruseaza calculatorul.

| Aidan a răspuns:

Incearca lockerz.com daca iti place ma contactezi tot aici si iti dau o invitatie
Primul tricou l`am primit sa vad restul

| Aidan a răspuns:

Salut, eu particip la un astfel de concurs pe http://lockerz.com acest site ofera premii, dar nu stiu de ce fac ei asta.Eu am primit pana acu ce am comandat(un tricou)daca vrei sa participi ai nevoie de invitatie imi dai un PM cu Y! M tau si iti dau o invitatie