| JohannaStone a întrebat:

Ce credeti despre tigarile Glamour Menthol/Lilac/Azure Superslims? (nu vreau raspunsuri gen "lasa-te de fumat") Care vi se par cele mai bune dintre cele mentionate?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
TOATE țigările distrug sănătatea, deci îmi respect sănătatea!
Pa, pa.

| JohannaStone explică (pentru Legiuitoarea):

Bună,
TOŢI murim la un moment dat. Nu ne pasă când vrei tu să mori!
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru JohannaStone):

Bună.
Lasă obrăznicia. Habar nu ai ce înseamnă chinurile unui cancer pulmonar!
Pa, pa.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu prea am fumat slims-uri. Aș arăta oribil cu privirea mea de psihopat, trăgând dintr-un slims. Ca un porc cu paiu-n gură.
Când eram în facultate mai fumam câte un Vogue de la o colegă. Era ok, dar parcă nici nu o simțeam.
Și încă un motiv pentru care nu-mi cumpăr vogue este prețul. Costă la fel, deși gramajul la pachet e de 2 ori mai mic.
Oricum am înțeles că vor interzice slims-urile și menthol-urile din 2014 sau 2015. Cică ar fi prea cancerigene sau ceva de genul.

Menthol-urile sunt bune, așa, 2-3 pe lună, pentru gust. Dar mie mi se face foame de la ele.

| Windwalk3r a răspuns:

Lilac,dar nu e bine sa fumezi, doar iti spun, tu fa cum vrei