| Cristian0884df11 a întrebat:

O intrebare, ce arome au tigarile kent mix azure cele cu doua bile happy? Va rog sa raspundeti la intrebare fara lasa-te de fumat ca stiu riscurilehappy. Multumeschappy

3 răspunsuri:
| Vali981816 a răspuns:

Lasă-te de fumat laughing

| Cristian0884df11 explică (pentru Vali981816):

Hahahahahah

| Vali981816 a răspuns (pentru Cristian0884df11):

Scuze dar nu m-am putut abține laughing
Și plus că dacă tu chiar știai la ce riscuri te supui nu mai fumai acum crede-mă, dacă îți place să rămâi fără dinți in gaură sau să miroși a țigară când îți saruți iubita și etc treaba ta dar asta nu sunt riscuri atât de mari, su zic să te informezi puțin la care sunt adevăratele riscuri, plus că îți cheltui bani și timp aiurea, când fumezi e ca și cum ai plăti pe cineva să-ți facă rău, nu înțeleg cum de poți să te împaci cu așa o idee