| GwenS a întrebat:

Ce credeti despre zvonurile "Apocalipsa"? credeti ca asa se va intampla? la televizor, pe internet au aparut din ce in ce mai multe"dovezi". spunand ca sunt mai multe posibilitati: ca luna sa se apropie de pamant, soarele se va apropia prea mult de pamant.etc...`.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mai terminati cu atatea banalitati de luna si soare nu e adavarat, doar ne vom astepta anul viitor de o unda expansiva care ne va lasa fara curent electric si nici telecomunicatii. Riscurile cresc de violenta, furt cine stie ce va mai fi.

1 răspuns:
| ExTaZy a răspuns:

Acestea sunt zvonuri, si partea cu sfarsitul lumii din 2011 se presupune, pentru ca asa scrie in calendarele Maiasewinking