| BellsC a întrebat:

Buna!
Ce credeti ca se va intampla pe 19 martie, cand luna se va apropia de Pamant? Credeti ca 2012 e mai aproape?

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Dwwwa cum? o sa muriiim. :)) NU se stie. Nu trebuie sa credem in asa ceva. Numai Dumnezeu stie. Nu avem cum sa prezicem. Acum ia hai sa ne sinucidem ca vine 2012. :)) E o prostie tot ce se zice.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GeorgiiB a răspuns:

Pentru prima intrebare:nimic si pentru adoua nu dar mai ales pentru ambele.:
asta stie doar dumnezeu...

| dienutza2020 a răspuns:

Pentru prima intrebare raspunsul meu este :nimic, iar pentru a doua:nu.

| toxicgirl_7093 a răspuns:

Mda.pai mie mie cam fricalaughing. adica nu stiu poate o sa murim nu se stie...asa ca ascundetiva bine undv si incerkati sa stati treji noaptea...laughing. sper ca am fost de ajutor in legatuta cu sfaturile byehappy