| Ionela78 a întrebat:

Ce credeti? pentru cei ce se uita la nini! se va intarce ambasadorul la nini sau va merge ea la el sau ce se va intampla? spuneti-va pur si simplu parere! dau si funda dar mai ales vot!

1 răspuns:
| florin_4376 a răspuns:

Probabil imbasadorul cand se va casatori cu starc(selina)laughing.Se va intampla o problema ca nu-i va uni, dupa mine.Vor interveni probleme in ambasada si poate selina (starc) va fi data afara din ambasada atunci Nini ii va spune ambasadorul secretul ca selina are un copil dar se va intampla o problema si nini va stii ca selina n-are copil si dupa aia se casatoresc, sent plz