| anonim_4396 a întrebat:

Ce crezi ca se intampla cu sufletul dupa ce mori?! se da funda pe raspuns interesant.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce mori ori vei invia dupa venirea armaghedonului.Ori nu mai invii si ramai mort!happy

| Danielbc a răspuns:

Asta intrebare! pai se spune ca viata asta te pregateste pentru ce e acolo(adica rai)deci sa inteleg ca acolo e mai rau si aici trebuie sa te faci puternic(stii karate kid unde mosulica ala il invata pe mucos sa bata? e asa e viata asta).eu cred ca sufletul merge in rai,un rai care e la fel ca in lumea asta diferenta e ca acolo esti nemuritor, nu platesti taxe, impozite si nu e basexu presedinte, plus nu cred ca e asa cald, e ora 7 si deja ma coc

| Narfundo a răspuns (pentru Danielbc):

Aia cu nemuritoru si fara taxe e scoasa din dorinta noastra. nu avem de unde sti ce este dincolo

| Danielbc a răspuns (pentru Narfundo):

Ai intrebat ce CRED nu ce stiu sigur ca se va intampla(intrebare fara raspuns).

ps.sa inteleg ca iti place sylar? nu esti singurul