| คиค a întrebat:

Ce culoare are parul vostru?
Daca ar fi sa vi-o schimbati ati ramane la culoare actuala? Daca nu ce culoare ati alege?

8 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Acum sunt satena culoarea mea naturala, am fost bruneta, si daca ar fi sa ma vopsesc din nou tot bruneta m-as face, dar numai vreau sa ma vopsesc deloc, deocamdata big grin

| arysa a răspuns:

Am parul saten deschis si imi place culoarea dar as vrea sa-mi fac cu nuantatorul niste suvite roscate.

| paramore a răspuns:

Eu de fel sunt bruneta, acum m-am vopsit cu un negru albastrui, si imi place mai mult asabatting eyelashes

| Klara a răspuns:

Acum 3 saptamani m-a pus dracu sa ma vopsesc blonda. O zi, doua, trei, mi-a stat bine, si imi placea. Pe urma, dupa o saptamana culoarea a inceput sa se duca. Deci aratam ca bunica-mea cu parul alb sau ca Jean Harlow, asa eram de platinata laughing Azi m-am facut la loc bruneta (de fapt n-am mai fost bruneta niciodata, culoarea mea naturala e satenul deschis).

| iauru a răspuns:

E negru, e sarmos nu-mi pot face nici o freza fara taft sau un gel klumea. dar nu as vrea sa aiba alta culoare sau sa fie altfel

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Cul mea nat e saten big grinlaughing am fost blond aluna roscata, bruneta, bruneta, suvite blonde, acum de pasti m`am vopsit rosu rubiniu dar s`a km decolorat.astept sa se duca de tot sa mi las cul naturala sau sa`mi fac ceva suvite blonde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet.Nu intentionez sa ma vopsesc decat pe la vreo 40 de ani(asta daca nu va fi nevoie mai devreme)si atunci intentionez sa-l vopsesc roscat inchis, cam ca asta http://cadourihaioase.ro/images/go-go-maro-26928.jpg poate chiar putin mai inchis;)).

| dsada a răspuns:

E saten si mi la-si face roscat sau negru