| Iulia69 a întrebat:

V-ar place sa va schimbati culoarea ochilor? Ce culoare a-ti alege?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Mi-as pune lentile de contact cu infrarosu (daca exista asa ceva) pentru a-ti vedea chilotii. Posezi chiloti albi, este? Doamne, ce taran sunt...

7 răspunsuri:
| NinaY a răspuns:

Pai...imi plac ochii mei foarte mult cum sunt acum, caprui spre verde, dar daca ar fi mult mai verziii ar fi suupeerr day dreaming

| smaranditza a răspuns:

Nu, categoric nu! si stii de ce? nu doar pentru ca imi plac, dar in primul rand pentru ca, daca as putea, altele ar fi "lucrurile" pe care le-as schimba in infatisarea mea! pupici!

| xFaith a răspuns:

Am ochii verzi inchisi... Nu prea se vad de la departare numai cand sta cineva aproape de mine.

Cu siguranta as vrea sa am ochii albastrii :X

| blondutzata a răspuns:

Verde spre albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare, de ce unor persoane li se tot schimba culoarea ochilor? si asta pe cale hai sa zicem...''naturala'''. Nu de la soare. Pur si simplu m-am trezit cu ochii verzi deschisi spre portocaliu, timp de 9 ore s-a tot schimbat culoarea, cand spre maro, cand sprea galben -verzui cand spre verde foarte deschis... imi poate explica cineva aceasta transformare? mai adaug ca a fost recent luna plina, si de obicei mie mi se intampla chestii ciudate, insa mi s-a intamplat si mie, si prietenilor mei (6 in total)

| Iasmiine a răspuns:

Caprui drooling

| valentinna93 a răspuns:

Imi plac ochii mei asa cum sunt. caprui. iar de la soare se fac verzibatting eyelashes