| Notnamehere a întrebat:

Ce e cu utilizatorul @DARLINGx de pe TPU? Da niște răspunsuri cam eronate care nu ajuta membrii de pe TPU

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eronate poate din punctul tau de vedere, e relativa treaba ce inseamna eronat, poate ce e eronat pentru tine e ok pentru altul, si invers, ce e eronat pentru altul pentru tine e bine.

| Hammurabi a răspuns:

Tu ești SRI-ul de pe TPU?
(ți-ai făcut un cont doar ca să întrebi asta?)

| estonianca a răspuns (pentru Hammurabi):

O pus cred întrebarea la misto

| alinatwice a răspuns (pentru Hammurabi):

Tu ai stat doar să dai acest comentariu, ca să iei punct în plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai taci ma si tu, ti-ai facut cont aici sa judeci ceilalti oameni fara motiv, site-ul asta nu este dedicat pentru asta, dispari de pe TPU cu prostiile tale enorante, el are niste raspunsuri folositoare si inteligente, nu ca tine. Nu-mi pun mintea cu nechibzuiti din-astia care nu au ce face si critica pe ceilalti. LA FEL CA TINE

| LUKITA a răspuns:

Este un om la fel ca tine, și fiecare spune ce știe pe TPU.