| DinnAdinnA a întrebat:

Ce e mai bun? ..Samsung-S5260-Star2 sau Samsung-Galaxy-Fit? Adica...desigur, " Fit " e " Android ", dar in afara de asta. Nu stiu pe care sa mi-l iau.

4 răspunsuri:
| izabela1234 a răspuns:

Samsung star2..eu am telefon data si e chiar fte bun

| DinnAdinnA explică (pentru izabela1234):

Nu cred.
Dar pe ala ziceam si eu sa mi-l iau.
Pentru ca nu am ce sa fac cu atatea aplicatii, cu atatea chestii...
Si in plus+ amandoua au net, Facebook si Twitter, Messenger, Parlingo... vrute si ne-vrute.
Si costa si mai putin. Si e foarte bun.

| izabela1234 a răspuns (pentru DinnAdinnA):

Eu ti-am zis ca am si eu telefon din asta de vreo 2 ani! sh e foarte bunnn... acum tu iti ei ce telefon doresti!happy happy happy

| Iavorschi_Tiberiu_1970 a răspuns:

Samsung galaxy fit normal star 2 nu e tare de loc