| Adișa_9127 a întrebat:

Buna!:iERI Mi-am cumparat un samsung star2(gt-s5260)si as vrea sa stiu cu sa pun parolo la mesaje, poze, mesaje etc.nu casesc nicaieri pe google si de aceea va intreb:*. Multumes!:*Dau fundita

4 răspunsuri:
| alphastreet a răspuns:

Am si eu telefon ca al tau si este foarte simplu numai ca eu iti voi spune in engleza pentru ca asa am eu meniu sa incepem intri in meniu dai la setari apoi Security(securitate) si apoi dai la a doua chestie mie imi scrie in engleza dupa cum ti-am spus si imi scrieprivacy lock si pui parola si gata fundita?

| bellabellsbellsbella a răspuns:

Inti in meniu la setari, dai pe securitate si ai acolo optiunea pentru blocare
Succes!
happy

| blackboss12 a răspuns:

Dai meniu apoi setari, dai la securitate, bloacare confedenti...si selectezi mesaje poze tot ce vrei.

| edi183 a răspuns:

Intri in meniu dai la setari intri la securitate si dai pe blocare confidentialitare succes!