| RAY a întrebat:

Ce e mai nou pe aici? Certuri,drame, noi useri?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Plictiseala, plictiseala, certuri inutile pe motiv religios, aceeasi copii care pun intrebari despre organele pe care ei le cred rusions a le discuta existenta, aceeasi trolli vesnic neplictisiti care fie rascolesc trecutul, fie creeaza istorie in biti infami, de care vor uita si ei si cei de care isi bat joc, plictiseala si aceeasi plictiseala... sunt(em) suprasaturat(i) de internet.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ce frumushiq ești.
Îmi place freza.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Tu ce freza ai?

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Ceva asemănător.

| oglindasultanului a răspuns:

Cercetez intrebari vechi, incerc sa ma abtin din drame don't tell anyone