| RAY a întrebat:

Ce mai e nou pe TPU? Certuri noi? Drame, telenovele? Trolii noi?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Toate vechi Ray.

Stii cand eram mici si ne uitam la desene? Dupa... la acele desene grozave, s-a facut un remake care este mult mai prost?

Cam asa se intampla si aici sad

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

De acord cu tine, dar sa știi ca venom îmi place, deși în desene era negativ

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Sa nu comparam Marvel, care... exceleaza mereu big grin

| LoveSleep a răspuns:

Am auzit ca s-a dezv1rginat Gretta in sfarsit.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Apropo aseară vad pe cineva cu avatarul tău, ma gândesc dar de ce ma ignora, dar era sirius

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Si pe mine ma ignora.

| mentholinks a răspuns:

Toate-s vechi si noua toate.Eu incerc sa-mi amintesc ce faceam inainte de nastere.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Nu existai, erai materie, energie

| Lukasssz a răspuns:

Nimic nou ...momentan