| Alexandra_3484 a întrebat:

Ce e mai rau:sa mori inecat sau sa mori ars de viu? Eu as alege inecata! Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna.

Eu cred ca ars de viu.
Sa vezi cum arzi, sa simti durere.

Mia bine ma inec, decat sa mor arsa de vie.

Pa, pa.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa mor inecata.As face cu singurata infract inainte sa ma inecstraight face

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu zic sa mori de batranete, in patul tau. Mi se pare cel mai cinstit.

| Barajag a răspuns:

Mai bine as muri de rashee heeDar batranetea ma asteapta, asa ca mai bine mor in timp ce visez, nu crezi ca este mai placut?big grin

| Psihiatra a răspuns:

Ars de viu.ma gandesc ca sunt cumplite durerile, plus ca la inecare mori repede si fara durere tongue oricum, nu doresc nici una nimanui happy

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Nu prea îmi place să conversez pe tema aceasta...

| cosmina05 a răspuns:

Tot inecata as alege si eu.arsa ar fi prea dureros

| RUMBURAK a răspuns:

Eu sa mor ars intr-un lac. Tare nu?

| kuka a răspuns:

Eu as alege sa traiesc, tu ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inecata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când te înneci simţi cum rămâi fără aer, cum te sufoci, simţi cât de disperat şi dependent eşti de aer. Te lupţi să ieşi la suprafaţă... şi nu poţi!