| Mickey2000 a întrebat:

Ce este Internetul ascuns? Cum poți intra pe el? Si ce găsești acolo? Vreau doar sa stiu. De curiozitate. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Este o partea Internetului pe care nu o poți accesa cu motoare de căutare normale (cum îi Google), ci îți trebuie browserul Tor. Și acolo găsești numai ciudățenii. Acolo sunt mulți asasini, hackeri, drogați, pedofili, și dacă nu le ai cu schimbatul de IP sau cu hacking-ul recomand să nu intri, și sunt și alte chestii extrem de scârboase.

1 răspuns:
| Mickey2000 explică:

Waii. nașpa. pai sunt si videoclipuri cu toate alea? Cu tot ce ai spus? Arată pedofili ce fac si aia cum se drogheaza? straight face